פסיכולוגיה עברית

×Francois Henri Galland
Francois Henri Galland ©
זכור אותי

ד"ר דוד נרוב

הפרטים המובאים בכרטיס האישי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית, מנוסחים ע"י המשתמשים ובאחריותם

פסיכולוג קליני מומחה, בוגר אוניברסיטת קולומביה- ניו יורק. דובר עברית ואנגלית, בעל נסיון קליני עשיר ומגוון של 30 שנים בטיפול בדכאון, חרדה, כולל אובססיות (OCD) ועוגמת נפש. לחצים וקשיים עם מערכות יחסים ועניני עבודה. בעיות נשואין ומשפחה. בעיות אכילה [אנורקסיה,בולימיה] בעיות התנהגות אצל ילדים ובעיות מין.​

תהליך הטיפול הפסיכולוגי נעשה על פי הצורך ויתמקד על האופציות של טיפול פרטני או זוגי תוך שילוב נכון ומתאים של תאוריות ידועות [פסיכודנאמיקה, קוגניטיבית התנהגותית CBT]. אני אתאים את שיטת הטיפול לצרכים הפרטיים והאישיים שלך. 

טיפול פרטני 

המטרה המרכזית בטיפול פרטני היא לעזור לך להבין את המצב בו אתה נמצא ,בד בבד לעודד אותך להפעיל צורת חשיבה נכונה ויעילה שתסייע לך להבין ולהרגיש שאתה בשליטה מלאה על מצב הרוח שלך ותפקודך היום יומי . אני אעשה זאת תוך הקשבה, תמיכה ונתוח ענייני של אשיותך והמצב אליו נקלעת.

​טיפול זוגי

בעיות זוגיות הן בעיות מורכבות שיסודן בחשיבה שלילית, מאבקי כח ותקשורת הרסנית. מטרת הטיפול הזוגי היא לעזור לבני הזוג להבין את שורש הבעיות שביחסים בינהם וללמד אותם איך לנטרל לחצים הרסניים ע"י חלוקה נכונה של כח ושמוש יעיל של תקשורת בונה

​​השכלה אקדמאית ונסיון מקצועי

  • ​אוניברסיטת קולומביה ניו יורק[1983-1975] (M.A, M.Ed, M. Fhil, Ph.D) 
  • הכשרתי המקצועית התבצעה ב -3 מרכזים ידועים של בריאות הנפש בניו יורק וכללה שיטות טיפול בפסיכודנאמיקה, קוגניטיבית התנהגותית [ CBT ] תחת הדרכתם של פסיכולוגים מורשים ומומחים בפסיכולוגיה קלינית. 
  • את הכשרתי כסקסולוג קיבלתי במרכז לטיפול בבעיות מין בבית החולים היהודי LIJ, בלונג איילנד.
  • בנוסף לעבודתי כפסיכולוג קליני הדרכתי סטודנטים, בעיקר דוקטורנטים לפסיכולוגיה קלינית ופסיכולוגים קלינים וגם הרצאתי רבות על נושאים שונים בפסיכולוגיה.
  • ניסיון קליני של 30 שנה בטיפול אישי זוגי קבוצתי ומשפחתי.

במקרים של קשיים כספיים תנתן התחשבות במחיר.

הקליניקה שלי נמצאת בסביבה נעימה בפארק צמרת. חניה זמינה ללא תשלום.

 

טלפון: 050-2525388

​אי-מייל: drnarov@gmail.com 

כתובת: רחוב ניסים אלוני 21 פארק צמרת, תל אביב