פסיכולוגיה עברית

×Dafna Wexler
 Dafna Wexler ©
זכור אותי

תכניות הכשרה

עוד תכניות הכשרה ולימודים

ה.ל.פ.ב.א. - התכנית התלת שנתית ללימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית

המרכז ללימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית הוקם ב-1994 ע"י קבוצת אנליטיקאים ומתמחים בכירים בפסיכואנליזה. במשך השנים זכו תכניות הלימודים של המרכז, שהיו הראשונות שאופיינו בצביון הפסיכואנליטי הברור שלהן, להכרה בקרב ציבור אנשי המקצוע והאיגודים המקצועיים.
ייחודם של הלימודים בתכנית התלת שנתית ללימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית ב- ה.ל.פ.ב.א. הינו בלמידה אינטנסיבית בקבוצות קטנות ובהיכרות שיטתית עם יסודות החשיבה האנליטית ועם הרבדים המתפתחים והמשתנים שלה, הן בתיאוריה והן בתרגומה למעשה. כביטוי למסורת זו של המרכז, מתקיימים בו כל השנים סמינרים שנתיים של צפייה בתינוקות המאפשרים לתלמידים מפגש עם החשיבה והעמדה הפסיכואנליטיות מזווית ראייה התנסותית כצופים. תכנית הלימודים הינה דינאמית ומתפתחת תדיר. היא מתבססת על סמינרים תיאורטיים וקליניים-טכניים וכן , על סדנאות מרוכזות העוסקות בסוגיות תיאורטיות ספציפיות.
הלימודים מיועדים לפסיכולוגים קליניים ,לפסיכיאטרים ולעובדים סוציאליים קליניים, וכן לפסיכולוגים בעלי ההתמחויות הבאות: שיקומית, התפתחותית, רפואית, חינוכית, העונים לדרישות המפורסמות.

לימודי השלמה לפסיכולוגיה חינוכית ללומדי/מסיימי תואר שני בפסיכולוגיה במגמות לא יישומיות

בבית הספר לחינוך, באוניברסיטה העברית בירושלים
החל מ 1.1.2015 יכולים להגיש מועמדות לעבודה בשירות פסיכולוגי חינוכי (שפ"ח) אך ורק מסיימי/לומדי תואר שני בפסיכולוגיה ממגמות יישומיות מהארץ ומחו"ל, המוכרות על ידי המל"ג ומאפשרות רישום בפנקס הפסיכולוגים, זאת על פי תקנת משרד הפנים.
בבית הספר לחינוך, באוניברסיטה העברית בירושלים (ויתכן שבשלוחה נוספת) נפתחת מדי שנה תוכנית השלמה עבור מסיימי/לומדי תואר שני ממגמות לא יישומיות, המעוניינים לעבוד בשדה הפסיכולוגיה החינוכית.
התכנית כוללת: יסודות בפסיכותרפיה ופסיכודיאגנוסטיקה, מבוא לפסיכולוגיה חינוכית מערכתית וכן, התנסות מעשית.
לפרטים יש לפנות למזכירות המחלקה להשתלמויות ולפיתוח מקצועי של ביה"ס לחינוך 02-5880128/02-5882036, או בדוא"לhishtalmuyot@savion.huji.ac.il, shanylevy@savion.huji.ac.il

אימון אישי בגישה פסיכולוגית - היחידה ללימודי המשך, ביה"ס לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת ת"א

מסלול שנתי | ניהול אקדמי: דולי חותם
התכנית מכשירה אנשי מקצוע מתחום הטיפול, הייעוץ והחינוך, לעסוק כמאמנים אישיים בעלי זהות מקצועית מגובשת ואינטגרטיבית. התכנית מקנה ללומדים כלים אימוניים אפקטיביים למימוש הצלחה, השגת מטרות והגשמה עצמית בתחום האישי והמקצועי. ייחודה של התכנית הוא בשילוב תיאוריות ופרקטיקה מתחום הפסיכולוגיה אל תוך תהליך האימון. הלימוד דינמי וחוויתי וכולל דיונים, סדנאות, סימולציות והדרכה בקבוצות קטנות. סגל ההוראה בעל רקע משולב באימון, פסיכולוגיה ומדעי ההתנהגות, מעניק תשומת לב ויחס אישי לכל סטודנט להפקת המירב מתהליך ההכשרה.

יום א' | 14:00-19:30 | החל מנובמבר 2018.

לפרטים: 03-6409559, shmichal@tauex.tau.ac.il

התכנית הדו-שנתית להכשרת מנחי קבוצות – היחידה ללימודי המשך, ביה"ס לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת ת"א

התכנית הוותיקה והמוערכת בישראל, המכשירה אנשי מקצוע מתחומים טיפוליים, חברתיים, ארגוניים וחינוכיים לעבודה עם קבוצות כמנחים, כיועצים או כמטפלים.
הלימודים בתכנית מרחיבים ומעמיקים את הידע התיאורטי בתחום ומקנים מארג שלם של מיומנויות מקצועיות.
במסגרת התכנית מתקיים פרקטיקום, המתבצע ביחידות השונות באוניברסיטת ת"א או במסגרות אקדמיות אחרות. סגל ההוראה מורכב ממרצים ומנחים בכירים, הנמנים עם השורה הראשונה בתחום הנחיית הקבוצות בישראל.
לתכנית מעל ל-1,300 בוגרים, רובם עוסקים בעבודה עם קבוצות וחלקם הינם חברי סגל בתכניות להכשרת מנחי קבוצות ברחבי הארץ.

בשנה א' הלימודים מתקיימים בימי ב' | 14:00-20:00 | החל מאוקטובר 2018
*בשנה ב' הלימודים מתקיימים בימי ד' | 14:00-20:00
לפרטים: 03-6409559, elarozen@tauex.tau.ac.il

CBT אינטגרטיבי - הכשרה בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית, אוניברסיטת חיפה

תכנית הכשרה במתכונת חד שנתית עם אפשרות למסלול דו-שנתי ותלת-שנתי. התוכנית מוכרת ומאושרת ע"י איט"ה, מוכרת לגמול השתלמות וקרן השתלמות.
מטרת התכנית לחשוף את הלומדים באופן הדרגתי למורכבות ולעושר הקיים בתוך השדה הקוגניטיבי-התנהגותי ולאפשרויות העבודה בגישה זו עם קהל מטופלים רב גוני. התכנית מתמקדת בלימוד מעמיק ויישומי של עקרונות הגישה, בשיטות התערבות עדכניות ובשילובן בעבודה הטיפולית. הייחוד של התכנית: מתכונת של לימודי בוקר בחיפה ובעמק יזרעאל. הלימוד בקבוצה קטנה של אנשי מקצוע המאפשרת עבודה אינטימית, ממוקדת חוויה באוירה לא שיפוטית, אוהדת ומכבדת. המפגשים מורכבים מלימוד של רקע תאורטי, תרגול מעשי בין חברי הקבוצה, ובסמסטר ב' משולבת גם הדרכה לימודית במתכונת קבוצתית. המרצים והמדריכים הינם פסיכולוגים/עו"ס קלינים, בעלי הכשרה דינמית בנוסף להכשרה הקוגניטיבית התנהגותית. התכנית מבססת חשיבה אינטגרטיבית בין גישות טיפול שונות.

לפרטים: נעה פלג, מרכזת התכנית 050-5440100 noapele@gmail.com
ד"ר איתי אדרס, מנהל התכנית 052-2817057 itay@cbtclinic.co.il

פסיכותרפיה בילדים ובנוער בגישה פסיכואנליטית - היחידה ללימודי המשך, ביה"ס לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת ת"א

מסלול תלת שנתי | ניהול אקדמי: אבי שרוף ויונית שולמן |התכנית מוכרת ע" האגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית
התכנית מיועדת למטפלים בילדים ובנוער, המעוניינים להתמקצע ולהעמיק ידיעתם בתחום, על מנת שיוכלו להתמודד באופן אפקטיבי עם שלל האתגרים הטיפוליים הנקרים בדרכם.
בתכנית ניתן דגש על העבודה הקלינית ועל הסוגיות עמן מתמודדים המטפלים בעבודתם.
הלימודים כוללים מבט תיאורטי מעמיק, עכשווי ואינטגרטיבי, תוך שילוב גישה פסיכואנליטית עם ראייה התפתחותית.

יום ה' | 09:00-14:00 | החל מנובמבר 2018.

לפרטים: 03-6409559, sivansau@tauex.tau.ac.il

פסיכותרפיה בגישה פסיכודינמית - היחידה ללימודי המשך, ביה"ס לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת ת"א

מסלול תלת שנתי | ניהול אקדמי: ד"ר יחזקאל כהן וד"ר אופיר לוי | התכנית מוכרת ע"י האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה
התכנית מציעה הכשרה קלינית ותיאורטית, הכוללת היכרות מעמיקה עם תיאוריות פסיכודינמיות קלאסיות ועדכניות לצד הקניית מיומנויות מקיפות בתחום האבחון והטיפול הקליני.
הלמידה מבוססת על התבוננות רציפה בקליניקה ובסוגיות עמן מתמודדים הלומדים.

יום ה' | 12:30-19:30 | החל מנובמבר 2018.

לפרטים: 03-6409559, sivansau@tauex.tau.ac.il

פסיכותרפיה פסיכודינמית לגיל הזקנה - היחידה ללימודי המשך, ביה"ס לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת ת"א

מסלול שנתי | ניהול אקדמי: ד"ר יחזקאל כהן וד"ר אופיר לוי
לאור העלייה בתוחלת החיים, אחוז הקשישים הפונים לטיפול נפשי במוסדות ובקליניקות פרטיות גדל. על רקע זה, עולה החשיבות לפתח את תחום הטיפול בקשישים, בדגש על ההיבטים הנפשיים ולשנות כלפיו גישה: מתפיסה חד ממדית המכוונת להשלמה עם סופיות החיים, לשילוב בין פוטנציאל הצמיחה, ההתפתחות והיצירתיות הקיים בגיל זה בשילוב ההשלמה עם סופיות החיים.
בתכנית ילמדו טכניקות פסיכודינמיות ייחודיות לטיפול בקשישים לצורך מימוש פוטנציאל העזרה הטמון בפסיכותרפיה פסיכודינמית לרווחתו הנפשית של הקשיש.

יום ה' | 14:30-19:45 | החל מנובמבר 2018.

לפרטים: 03-6409559, sivansau@tauex.tau.ac.il

תוכנית תלת שנתית לפסיכותרפיה בילדים ובמתבגרים

קורס ייחודי למטפלים בגישה הדינמית, המתמקד בהבנת תהליכים התפתחותיים ונפשיים, הקניית ידע פסיכואנליטי על התפתחות הילד ועל גיל ההתבגרות, הבנת מהות הטיפול במשחק, יישום תיאוריות פסיכואנליטיות בחדר הטיפול ומענה לקשיים ייחודיים המתעוררים בטיפול בילדים ומתבגרים.

התכנית, בהנהלתם של הגב' נועה הס ומר ג'ראר פולבר, פסיכואנליטיקאים ומנהלי "הרי ירושלים", מועברת על ידי אנשי מקצוע בכירים בטיפול בילדים ממוסד "הרי ירושלים", פסיכולוגים קליניים, פסיכואנליטיקאים ועובדים סוציאליים קליניים. התוכנית מוכרת ע"י האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה. בתום התכנית תוענק למשתתפים תעודת פסיכותרפיה בילדים ונוער מטעם מוסדות "הרי ירושלים" והאיגוד הישראלי לפסיכותרפיה.

התכנית מיועדת לפסיכולוגים קליניים ופסיכיאטרים, עובדים סוציאליים בעלי תואר שני עם ניסיון בפסיכותרפיה בילדים ומתבגרים, פסיכולוגים חינוכיים, שיקומיים, רפואיים והתפתחותיים ומטפלים בעלי תואר שני באמצעות הבעה ויצירה אשר להם תואר ראשון בפסיכולוגיה או בעבודה סוציאלית.

פסיכותרפיה הורה-תינוק בגישה פסיכואנליטית והתפתחותית. תוכנית הכשרה דו-שנתית

התכנית התפתחה על בסיס ידע מצטבר שקשר הורה-תינוק מהווה מסד חיוני להתפתחות האדם. מתוך מודעות זו נולד צורך גדל והולך במטפלים לגיל ינקות. מטרת התכנית לתת מענה לביקוש בהכשרה מובנית בתחום. הטיפול הפסיכולוגי בתינוק מחייב ידע תאורטי וטכניקה קלינית ייחודיים, הנבדלים מהותית מאלה הנדרשים בפסיכותרפיה רגילה היות והמטפל נדרש להתייחס בו זמנית להורים ולתינוק. תוכנית הלימודים כוללת תאוריה, קליניקה ועבודה מעשית עם תינוקות המלווה בהדרכה קבוצתית ואישית (הכלולה בשכר הלימוד) ממיטב המדריכים בפסיכותרפיית הורה תינוק.

התוכנית מיועדת לפסיכולוגים מומחים, פסיכיאטרים מומחים ועובדים סוציאליים בעלי תואר שני
לא נדרש ניסיון קודם בעבודה עם ילדים או תינוקות

ההרשמה פתוחה עד לתאריך 30.4.2018
מידע מלא ניתן למצוא בעמוד תוכנית ההכשרה באתר המכון לגיל ינקות

התכנית לפסיכותרפיה, מרכז אקדמי ללימודי המשך ברפואה, הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר, אוניברסיטת ת"א

תכנית הליבה לפסיכותרפיה של מרכז האקדמי ללימודי המשך ברפואה, הינה הוותיקה והרחבה ביותר בארץ ומכוונת לחשוף את הלומדים בה לעומק ומורכבות החשיבה הפסיכואנליטית על קולותיה השונים. קיים דגש משמעותי על האופן שבו התיאוריות השונות באות לידי ביטוי במעשה הטיפולי, ועל האופן שבו הקליניקה מעשירה את התיאוריה.
הלימודים משלבים קורסי חובה, העוסקים בגישות המרכזיות בפסיכואנליזה, קורסי בחירה, המאפשרים לכול תלמיד ותלמידה להעמיק, בקבוצות קטנות יותר, בנושאים החשובים להם וקרובים לליבם, סמינרי הדרכה קבוצתית והדרכות אישיות. שילובם של כול אלה יחד מיועד ליצור חוויית למידה מרתקת, מפתחת ומעשירה.
כמו כן, מציעה התכנית שלושה מסלולים מתקדמים בפסיכותרפיה פסיכואנליטית ומסגרת לימודים חד שנתית לשנה"ל תשע"ט 2018/2019*

הזרם העצמאי בפסיכואנליזה - פורצי דרכים - לפגוש וללמוד דרכים חדשות בחשיבה הפסיכואנליטית ובמעשה הטיפולי
מסלול לימודי תעודה בן שלוש וחצי שנים. ראש המסלול: עפרה אשל

פסיכותרפיה פסיכואנליטית קלייניאנית: תיאוריה ומעשה
מסלול לימודי תעודה תלת שנתי. ראש המסלול: ד"ר מירב רוט

פסיכותרפיה קבוצתית בגישה פסיכואנליטית
מסלול לימודים דו שנתי. ראש המסלול: ד"ר אבי ברמן

מפגשים – עקרונות וכלים פסיכודינמיים במפגש הטיפולי
מסגרת לימודים חד שנתית. מרכזת: ריבה גור

המסלול האינטגרטיבי להכשרת מנחי קבוצות בגישות הולסטיות ורוחניות

תכנית ההכשרה למנחי קבוצות הינה מסלול הדגל של המרכז הישראלי להנחייה אינטגרטיבית בקבוצות במכללה האקדמית בוינגייט. בשנתיים אינטנסיביות של לימודים, אנו עוסקים וחוקרים הנחיית קבוצות מהי.
ייחודו של המסלול ההוליסטי-אינטגרטיבי טמון בשילוב המושכל של גישות שונות מתחומי הרוח, הטיפול וההתפתחות. אנו מאמינים שהנחיית קבוצות מעולה מקורה במנחה בעל/ת תפיסת עולם מגובשת ושלמה איתה היא מזדהה. לכן אנו לא מלמדים הנחייה בגישתנו האישית, אלא עוזרים לתלמידינו להגדיר גישתם שלהם - את תפיסת העולם – ה"אני מאמין", שלהם.
המסלול מיועד לאנשים העובדים עם קבוצות, או מחפשים להתפתח ולפנות לעבודה קבוצתית. בעלי הכשרה בסיסית בהנחיית קבוצות מוזמנים גם כן לרכוש ולשכלל מיומנויות הנחיה ולהעמיק את הידע הפורמאלי והמעשי באסכולות הנחיה שונות.

למנחי קבוצות בעלי הכשרה וניסיון אנו מציעים את המסלול ללימודים מתקדמים והתמחויות במיקודים הבאים:
1. התמחות בהנחיית קבוצות בשילוב תנועה בשיתוף LIMS ניו-יורק
2. התמחות בהנחיית קבוצות בשילוב הפסיכותרפיה הטרנספרסונאלית והשמאניזם

נשמח לשמוע מכם ולענות על כל שאלה בעניין ובסבלנות:
ליצירת קשר אתם מוזמנים לפנות למנהלת התכנית מילי שטוקפיש- 050-5621283

מבטים: בין תיאוריה לפרקטיקה – התכנית מציעה קורסים מתקדמים בפסיכותרפיה

"מבטים- קורסים וסדנאות", מציעה מגוון קורסים בתחומים תיאורטיים וקליניים באוריינטציה פסיכודינמית. בין המרצים: ד"ר עפרה אשל, ד"ר בעז שלגי, ד"ר ירי גביעון, קלאודיה קוגן ועוד
מסלול הכשרה בפסיכותרפיה היפנוטית - הכשרה לשימוש בהיפנוזה במהלך פסיכותרפיה באופן מעמיק, יצירתי ומבוסס ראיות בהנחייתו של יוסף מאירסון

מבטים הגל השלישי טיפול קבלה ומחויבות ACT הגישה שמה במרכזה תהליכים של קבלה לצד פעולה מחויבת המכוונת לכיוון הדברים החשובים לאדם בחייו. המטרה המרכזית היא קידום לעבר גמישות פסיכולוגית דרך עבודה על שישה תהליכים מרכזיים.
קורס מקיף בסכמה תרפיה - גישה טיפולית מהשדה ההתנהגותי-קוגניטיבי לעבודה עם מטופלים המתמודדים עם קשיים ביחסים בינאישיים, דפוסי חיים מכשילים, הפרעות אישיות והפרעות ציר I

הלמידה בכל התכניות מתבצעת על ידי מרצים מוכרים, מומחים בתחומם ובקבוצות למידה קטנות

תכנית הכשרה דו-שנתית בהנחיית קבוצות "מהתנסות ליישום" בגישה פסיכו-דינמית

תכנית ייחודית המשלבת הקניית ידע והכשרה לתפקיד המנחה, עם תהליכים המעורבת בהם התפתחות אישית משמעותית.
מטרות התוכנית :
* הכשרת אנשי מקצוע מתחומי העבודה הסוציאלית, פסיכולוגיה, פסיכותרפיה, בריאות, חינוך, ריפוי בעיסוק, ארגונים, תחומי הטיפול בהבעה ואחרים להבנה והנחייה של מגוון קבוצות, כגון: קבוצות ממוקדות מטרה, קבוצות תוכן- תהליך, קבוצות ייעוציות, קבוצות הדרכה, קבוצות בארגונים ועוד.
* הקניית בסיס תיאורטי ומיומנויות הנחיה, התנסות אישית ואימון בתפקיד המנחה (הנחיית קבוצות בפועל).
* חשיפת לתיאוריות פסיכואנליטיות בהנחיית קבוצות והבנת תהליכים קבוצתיים (ביון, פוקס, יאלום ואחרים), תוך שילוב גישות הומניסטיות (אקזיסטנציאליזם, גשטלט) וגישות מתחום ההבעה.

לפרטים והרשמה: טלפון: 04-8240801 ; 8240457 E-mail: varonov1@univ.haifa.ac.il

לימודי פסיכותרפיה – היחידה ללימודי המשך, ביה"ס לעבודה סוציאלית , אוניברסיטת ת"א

במסגרת היחידה, אנו מציעים תכניות הכשרה בפסיכותרפיה, לאנשי המקצועות הטיפוליים, המעוניינים להעמיק ולהתמקצע בתאוריה ובפרקטיקה הטיפולית, תוך התפתחות אישית ומקצועית.
הלימודים כוללים קורסים תיאורטיים, סמינרים קליניים בקבוצות קטנות והדרכה אישית ממיטב המדריכים.

פסיכותרפיה בגישה פסיכודינמית - מסלול תלת שנתי | ניהול אקדמי: ד"ר יחזקאל כהן וד"ר אופיר לוי | התכנית מוכרת ע"י האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה
פסיכותרפיה בילדים ובנוער בגישה פסיכואנליטית - מסלול תלת שנתי | ניהול אקדמי: אבי שרוף ויונית שולמן. התכנית מוכרת ע" האגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית
פסיכותרפיה פסיכודינמית לגיל הזקנה - מסלול שנתי | ניהול אקדמי: ד"ר יחזקאל כהן וד"ר אופיר לוי

בית ספר לפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית של מכון פסגות, מסלול דו/תלת- שנתי

הלימודים בשת"פ עם המחלקה לחינוך ופסיכולוגיה ובחסות מערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה.
הצטרפו למחזור העשירי של התכנית המפגישה בין המכון הטיפולי הוותיק ביותר בארץ לטיפול CBT, לבין אקדמיה מובילה. בית הספר שואף למצוינות קלינית-אקדמית ומותאם למגמה העולמית של חלוקה לפרופסיה. הקניית כלים יעילים, ממוקדים ועכשוויים בלמידה חווייתית.

עוד אצלנו:
* מרצים מהשטח עם ניסיון קליני נרחב.
* חלוקה ל4 מגמות, לימודים בימי ג', מסלולי בוקר/ערב.
* הדרכות בתשלום מופחת.
* הכרה לגמול השתלמות ושנת שבתון.
* אופק תעסוקתי לבוגרי התוכנית בפרישה ארצית.
לימודים בקמפוס רמת גן, זכאות לכרטיס סטודנט וחניה

תכנית ההכשרה לפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית בילדים, מתבגרים והדרכת הורים

השנה נפתח את המחזור ה-11 של תכנית ההכשרה מיסודה וניהולה של ד"ר לילך רחמים.
התכנית מאושרת ע"י איט"ה- אגודה ישראלית לטיפול התנהגותי-קוגניטיבי.

הנהלת התכנית: ד"ר לילך רחמים וצוות מרכז "חוסן": פרופ' נתי לאור וד"ר דני חמיאל.
תכנית הלימודים והיקפה: הלימודים מתקיימים במסגרת חד שבועית, כ- 5.3 שעות לימוד פרונטאליות בשבוע, סה"כ 320 שעות אקדמיות של לימודים פרונטאליים. נוסף לכך, פרקטיקום ושעות הדרכה שבועיות לאורך השנה, שמותאמות באופן אישי לכל סטודנט.
הקבלה מותנית בניסיון קליני בתחום הטיפול בילדים ומתבגרים, בהמלצות ובראיון אישי.

ביה"ס ל- CBT פרט * משפחה * קהילה , בהנהלת ד"ר עופר פלד מציע תוכנית הכשרה דו-שנתית בפסיכותרפיה התנהגותית-קוגניטיבית למטפלים במבוגרים וילדים

קמפוס רעננה – תוכנית בוקר או קמפוס לב השרון (בי"ח פרדסיה) – תוכנית צהריים, יום לימודים בשבוע (6 שעות אקדמיות). התוכנית מוכרת ע"י איט"ה והאיגוד האירופי EABCT ומוכרת לגמול השתלמות.
אוכלוסיית היעד: מטפלים - פסיכולוגים, פסיכיאטרים, עו"ס, מטפלים משפחתיים, מטפלים באומנות ועוד.
לביה"ס מספר יתרונות ייחודיים:
• התייחסות לציר ההתפתחותי מילדות לבגרות בלימוד פרוטוקולים של CBT למגוון הפרעות
• גישה קלינית לטיפול בפרט ושילוב ראייה משפחתית – מערכתית
• ד"ר עופר פלד מלמד לאורך התוכנית בשילוב מיטב המרצים והקלינאים בתחום ה-CBT בארץ
• הדגמות ותרגולים ליישום מיידי מכיתת הלימוד לחדר הטיפולים
• אפשרות לפרקטיקום קליני במרפאות ובמרכזים טיפוליים בקהילה
• קבוצת לימוד איכותית (4.5 מ- 5.0 בסקר שביעות רצון 2/18).

לפרטים והרשמה: עירית, 052-2499683
מידע נרחב באתר ביה"ס www.cbt-school.com ובידיעון

תכניות הלמוד הייחודיות בפסיכותרפיה דינמית של יישומים קליניים

התכנית התלת שנתית לפסיכותרפיה דינמית וממוקדת לילדים, מבוגרים ונוער - מעניקה ידע דינמי רחב יחד עם הכשרה בטיפול דינמי ממוקד- לטיפול מתמשך או מתוכנן בזמן. התכנית מוכרת ע"י האגוד הישראלי לפסיכותרפיה ומתקיימת בבת חפר לקבוצה מעורבת ובמודיעין, לנשים בלבד. מיועד למטפלים בעלי תואר שני טיפולי ונסיון קליני.
התכנית הדו-שנתית לפסיכותרפיה דינמית זוגית - לימודי המשך לפסיכותרפיסטים דינמיים ופסיכולוגים קליניים, בטיפול דינמי זוגי.
השתלמות שנתית על דכאון
השתלמות שנתית- הפסיכהסומה בטיפול הנפשי: בהשתלמות נבחן כיצד מבטא עצמו הגופנפש, כישות אחת, בחדר הטיפולים הנפשי, וכיצד ניתן להתייחס ולהבין את המימד הגופני בטיפול במשולב עם ההבנות הדינמיות.
תכנית העשרה דינמית דו-שנתית - באה להקנות למטפלים ידע והבנות מתחום הטיפול הדינמי
סוף שבוע של פרוש חלומות / זכרונות מוקדמים בגישה הדינמית הממוקדת- תתקיים בסוכה במדבר, במהלך סופי שבוע במאי ויוני 2018.