פסיכולוגיה עברית

×Nathalie Vessié-Hodges
Nathalie Vessié-Hodges ©
זכור אותי
יעל מרקוביץ
יעל מרקוביץ
עובדת סוציאלית
מספר רישום בפנקס העו"סים: 27570


יעל מרקוביץ

הפרטים המובאים בכרטיס האישי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית, מנוסחים ע"י המשתמשים ובאחריותם

יעל מרקוביץ', פסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית קלינית, MSW / טיפול ליצירת שינוי

                                052-2533577, yaelmarkovitz@gmail.com

טיפול רגשי שמשלב כלים מעשיים ויעילים להתמודדות עם תחושת תקיעות, חרדות, ביקורת עצמית, דימוי עצמי נמוך ולחצים ולהשגת מימוש עצמי בכל התחומים (יחסים, קריירה..)

 

ההחלטה לפנות לטיפול היא בעיניי אחת הבחירות הכי מיטיבות שאפשר לעשות והיא בעצמה מהווה את הצעד הראשון בדרך לשינוי - לכיוון של שמחה, ביטחון, שחרור, חופש ודיוק אישי.

שמי יעל, אני פסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית קלינית (MA). אני מטפלת בשיטה שמשלבת בין טיפול ואימון, בין הרגשי לבין הפרקטי והיומיומי.

במהלך העשור האחרון שבו אני מטפלת, למדתי בארץ ובעולם ואספתי כלים יעילים ממגוון של שיטות טיפול מערביות ומזרחיות, מ-CBT ופסיכולוגיה חיובית, דרך מיינדפולנס ודמיון מודרך ועד לבודהיזם. הדרך שבה אני מטפלת/מאמנת כיום משלבת בין גופי הידע האלו ומתבוננת על האדם כשלם המורכב מגוף, מחשבה, רגש ונשמה.

 

השכלה אקדמית וניסיון מקצועי -

תואר ראשון (BA) בפסיכולוגיה ופילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב; תואר שני (MSW) בעבודה סוציאלית קלינית מ - Yeshiva University, New York; בוגרת התוכנית הדו-שנתית לטיפול קוגנטיבי-התנהגותי (CBT); הכשרות וקורסים במיינדפולנס, אניאגרם, דמיון מודרך, פסיכולוגיה חיובית, ACT ועוד. עבודה במרפאות ציבוריות ופרטיות לבריאות הנפש, כיום עובדת במרכז 'נקודותיים' לתהליכי זוגיות ובקליניקה פרטית (תל אביב/Skype).