פסיכולוגיה עברית

×Наивная акварель
Наивная акварель ©
זכור אותי

אורי לבוא ורדינון

פסיכולוג קליני מומחה. מטפל במתבגרים, מבוגרים, זוגות ומשפחות בקליניקה בקרית-אונו.

יועץ לעסקים משפחתיים במכון ע.מ.י ברשפון.

טיפול פסיכולוגי

תחומי ההתמחות העיקריים הינם חרדה, דכאון, אובססיביות, טראומה, פגיעה, אובדן, פרידה, מיניות, קריירה, זוגיות ומשפחה.

האוריינטציות הטיפוליות המרכזיות הן פסיכודינמית ואקזיסטנציאליסטית. כמו כן, אני משתמש ומשלב גם טכניקות משיטות טיפול התנהגותיות-קוגניטיביות (CBT) ובכללן טיפול באמצעות קבלה ומחויבות (ACT), אימגו, טיפול זוגי ממוקד רגש (EFT) ו- EMDR.

יעוץ לעסקים משפחתיים

תחומי ההתמחות העיקריים הינם העברה והמשכיות בין-דורית של העסק המשפחתי, מחלוקות וסכסוכים עסקיים ומשפחתיים, מימוש עצמי וקריירה בתוך ומחוץ לעסק, דיסהרמוניה בין מרחבי המשפחה, העסק והיחיד.

במהלך יעוץ למשפחות בעלות עסקים (Family Business Consulting) אני משלב תחומי ידע ונסיון שצברתי לאורך השנים - פסיכולוגיה, טיפול זוגי ומשפחתי, מנהל עסקים, משפטים, עבודה וניהול של חברות משפחתיות.

השכלה והכשרה

לאורך השנים למדתי תארים ראשונים בפסיכולוגיה (BA מהמכללה אקדמית ת"א - יפו) ומשפטים (LLB מאונ' ת"א) ותארים שניים בפסיכולוגיה קלינית (MA מאונ' ת"א) ומנהל עסקים (EMBA מאונ' ת"א ומאונ' Northwestern בשיקגו). כמו כן, עברתי הכשרות במגוון שיטות אבחון וטיפול, בכללן טיפול קוגניטיבי-התנהגותי (CBT), EMDR, טיפול זוגי ומשפחתי, אימגו, טיפול זוגי ממוקד רגש (EFT).

נסיון מקצועי

במשך השנים טיפלתי באופן פרטני, זוגי, משפחתי וקבוצתי במגוון רחב של אוכלוסיות ותחומי נפש, במרפאות לבריאות הנפש ביפו, שניידר וקרית-גת, בבתי-החולים גהה וברזילי, במכון ע.מ.י ובקליניקה פרטית.

במהלך השנים יעצתי וליוויתי יחידים, זוגות ומשפחות שהינם בעלים ו/או פעילים במסגרת עסקים ונכסים משפחתיים. בעבודתי זו אני נעזר גם בניסיוני העסקי שכולל חברות בדירקטוריונים של חברות פרטיות וציבוריות ועבודה וניהול של חברות משפחתיות.

ניתן ליצור עמי קשר בטלפון 050-6555900 או במייל uri@wardinon.com