פסיכולוגיה עברית

×Thomas SUBTIL
Thomas SUBTIL ©
זכור אותי

מרים פריץ עמי-עד

הפרטים המובאים בכרטיס האישי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית, מנוסחים ע"י המשתמשים ובאחריותם

Miriam Fritz Ami-Ad

פסיכולוגית קלינית וחינוכית מומחית

שפות טיפול: עברית, גרמנית ואנגלית

עובדת באזור רמת גן ותל אביב

מציעה טיפול פסיכולוגי למבוגרים, משפחות, הורים וילדים

בהתאם להכשרתי, אני עובדת בגישה פסיכו-דינאמית הרואה את הקשר והשיח בין המטפל למטופל כאמצעי המשמש את המטופל/ת להגיע לשינוי בחוויתו/ה ובהתנהלותו/ה בתוך חייו/ה. בהתאם לצורך, אני משלבת בטיפול גם כלים ממוקדים הן מעולם הטיפול ההתנהגותי-קוגניטיבי, והן מגישות אסטרטגיות ומעבודה המשלבת מודעות גופנית כמו מיינדפולנס.

בעבודה עם ילדים, אני רואה את העבודה המשותפת עם ההורים כמשמעותית ומרכזית בתהליך הטיפול הן עבור הילד והן עבור ההורים והמשפחה כולה. לכן, בהתאם לצורך ולמוקד הטיפול, אבחר לפגוש את הילד לבדו במקביל להדרכת הורים או בפגישות דיאדיות (פגישות הורה-ילד). כמו כן, כבעלת נסיון בגישת הסמכות החדשה על פי חיים עומר, לעיתים אתמקד בייעוץ הורי ללא פגישות טיפול עם הילד. ההחלטה לגבי אופן העבודה עם משפחה מתקבלת לאחר שיחת היכרות ראשונית עם ההורים ואיסוף מידע נוסף על פי צורך.

הסיבות לפנות לטיפול הן רבות, רובן ככולן נסובות סביב מצוקה נפשית, קושי לתפקד באופן מיטבי בתחום חיים מסויים, ורצון בשינוי המצב הקיים. מתפקידי כפסיכולוגית לברר את הסיבות והנסיבות לפניה, ולבחור יחד עם הפונה את מוקדי העבודה המשותפת. התהליך הטיפולי שואף להקלת המצוקה, לשינוי ברווחה הנפשית ובכוחות ההתמודדות של המטופל/ת, כמו גם להעמקת ההבנה שלו/ה לגבי עצמו/ה.

במידה ויש בך רצון לפנות לטיפול ו/או מתעוררות שאלות והתלבטויות לגבי פניה לטיפול, את/ה מוזמן/ת ליצור עמי קשר ולהיפגש לשם היכרות ובירור. טל: 054-7891190

Klinische und schulpädagogische Psychologin

Bietet psychologische Beratung und Therapie für Erwachsene, Familien, Eltern und Kinder

In Deutsch, Englisch und Hebräisch

Ramat Gan, IL   Tel: 054-7891190