פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.
טל זנגר
טל זנגר
פסיכולוגית
מספר רישיון: 27-131904
בוגרת תכנית הנחיית קבוצות
משנת: 2016


■ דוברת עברית.

טל זנגר

פסיכולוגית, ומנחת קבוצות. מטפלת במתבגרים ומבוגרים, בקליניקה פרטית ברמת גן. מאמינה כי המרחב הטיפולי מעניק קרקע בטוחה ויציבה, לצורך מסע הטומן בחובו לא רק הזדמנות לריפוי נפשי אלא גם תעוזה ''לחלום'' את עצמנו...

עובדת עם מגוון סוגים של מצוקות נפשיות, כגון קשיים בתחום הבין-אישי, זוגיות, דפוסי אישיות, דיכאון, חרדה, דימוי גוף ומיניות, פגיעה מינית ומיניות פגועה/פצועה, ערך עצמי ודימוי עצמי, סוגיות הקשורות בהורות, סוגיות של זהות, תחושת תקיעות בחיים, מצבי אבל ואובדן, מחלות כרוניות, טראומה, התמודדות עם משברי חיים (כן, גם אירועי חיים משמחים הם לפעמים משבר!). 
מטפלת גם באנשים המתמודדים עם הפרעות אישיות, ופגיעות נפשיות מסוגים שונים.

אני מגיעה עם פתיחות וסקרנות רבה לפגוש את עולמם הפנימי של מטופליי. 
בעיני, טיפול זהו "מרחב פוטנציאלי" יצירתי, נעדר שיפוטיות, בו ניתן "לשחק" עם אפשרויות, עם פנטזיות, עם משמעויות, ודרכן להגיע לאזורי נפש עמוקים. אני משתדלת לאפשר למטופליי חופש מלא להרגיש את כל מה שאותנטי עבורם באותו רגע, ולהפוך כל שעולה על דעתם לבר-דיבור. התפיסה המנחה אותי בעבודתי, היא כי מאחורי כל סימפטום נפשי, הפרעה, התנהגות, מחלה, עבירה- יש קודם כל אדם, שהוא עולם ומלואו. 
הפסיכותרפיה, היא בראש ובראשונה מפגש: בין המקצועי לאנושי, בין המציאות החיצונית לפנימית, ובין שתי נפשות - היוצרות משהו שלישי, חדש, ייחודי, המאפשר בסופו של דבר למטופלים להתמודד טוב יותר עם המצוקה הנפשית, ולהפוך להיות-יותר-הם ("לחלום את עצמם לתוך קיום", במילותיו של אוגדן). 
אני עובדת בגישה פסיכודינמית, ומשלבת אלמנטים משיטות טיפול אחרות לפי הצורך. זאת תוך הקפדה לנסות ולהתאים את הטיפול למטופל, ושמירה על שקיפות בתהליך. 
 

אקדמיה: 
תואר ראשון בפסיכולוגיה ופילוסופיה, מאוניברסיטת תל אביב. 
תואר שני בפסיכולוגיה קלינית-שיקומית מאוניברסיטת בר אילן, בהצטיינות יתרה. 
בוגרת ההכשרה הדו-שנתית להכשרת מנחי קבוצות, ביה"ס לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל אביב. 
תלמידת השנה השנייה במסלול לפסיכותרפיה קבוצתית בגישה פסיכואנליטית, ביה"ס לפסיכותרפיה- הפקולטה לרפואה, אוניברסיטת תל אביב.
 

ליצירת קשר- 0545-386104