פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.

אלעד שקד

פסיכולוג קליני מומחה

בעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת ת"א ותואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן-גוריון. התמחיתי בפסיכולוגיה קלינית במרכז לבריאות הנפש "מעלה-כרמל" של משרד הבריאות בטיפול במבוגרים ובני נוער. כמו כן, סיימתי מסלול הכשרה של 3 שנים מטעם "העמותה לילדים בסיכון"  לטיפול בילדים ובני נוער המאובחנים ב A.S.D. במהלך השנים רכשתי ניסיון רב גם בתחום האבחון והייעוץ התעסוקתי, בעבודתי כפסיכולוג במכון "אדם-מילא" ובמרכז "לכל אדם יש שביל". כיום לצד העבודה בקליניקה הפרטית, אני מטפל במרפאה של קופת חולים מאוחדת וב"מערך הטיפולי המשלים" של העמותה לילדים בסיכון.

בקליניקה שלי אני מסייע למטופלים העסוקים בשאלות של התפתחות ומימוש עצמי או בנושאים של זהות ונטייה מינית, למטופלים אשר חווים תחושות של דכאון, מתח או חרדה ולאלו המתמודדים עם לבטים או קשיים בתחום החברתי, הזוגי או המשפחתי. בנוסף, אני מסייע למטופלים המתמודדים עם השפעות של אירועי חיים טראומטיים, משברים ומחלות ולמטופלים החשים בלבול ואובדן דרך בתחום התעסוקתי.

אני רואה טיפול כ"מקום בטוח", המאפשר בעזרת הקשר הטיפולי, להתבונן פנימה ולהקשיב לרזי הנפש, להסיר חסמים פנימיים וחיצוניים, להתחבר לכוחות ולפוטנציאל הטמון בכל אחד, ולהניע תהליכים של מימוש וצמיחה בכל תחומי החיים של האדם. תפיסת העולם הטיפולית שלי נשענת על התיאוריה הפסיכודינמית, אך אני משלב גם טיפולים ממוקדים ותחומים בזמן או טכניקות של C.B.T בהתאם לצורך. 

  • קליניקה בת"א וברחובות.
  • מטפל במבוגרים, במתבגרים ובילדים.
  • מדריך הורים לילדים ולמתבגרים.
  • מייעץ בתחום התעסוקתי.
  • מקבל מטופלים בהסדר משרד הביטחון.
  • תעריף מוזל לסטודנטים.