פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.
עמרי גילן
עמרי גילן
פסיכולוג
מספר רישיון: 27-119360


עמרי גילן

שמי עמרי גילן, פסיכולוג קליני מומחה העוסק בטיפול במבוגרים, מתבגרים וילדים, וכן בעבודה עם הורים ועם מערכות של בריאות הנפש ומוסדות חינוכיים. את התואר השני למדתי ב-Anna Freud Centre בלונדון וכיום אני עובד בקליניקה פרטית במרכז תל אביב ובמרכז לבריאות הנפש באר-יעקב. כמו כן אני חבר בתפס"ן - תחנה פסיכואנליטית לטיפול בנוער נושר. בשנים האחרונות עבדתי כפסיכולוג ורכז טיפולי בגן תקשורת לילדים שאובחנו על הרצף האוטיסטי וכפסיכולוג בפנימייה שיקומית לנוער בסיכון. 

אני עוסק בטיפול ובייעוץ באוריינטציה פסיכואנליטית המוצע למי שנתקל.ה בצורה כזאת או אחרת במועקות או במשברים, במשהו שלא עובד עבורה.ו, או שהפסיק לעבוד זה מכבר; למי שסובל מקשיים למצוא נקודות אחיזה ועניין בחייו; לילדים ולמתבגרים המתקשים בחיבור לסביבתם, בתחום הלימודי והאינטלקטואלי, בקשרים החברתיים או המשפחתיים; או לאלה שהגוף נושא את סבלן.ם. 

סימפטומים כמו חרדה, דיכאון, טראומה, חוסר כיוון בחיי האהבה או בחיים המקצועיים, היעדר כוחות וחוסר תחושת ממשות הם אופייניים לתקופתנו. הדיבור של כל אחד ואחת בטיפול מאפשר למצוא דרכים הנשענות על מה שמניע, מרכיב, מאפיין אותו או אותה באופן אישי וייחודי. בהתאם לכך, מסגרת הטיפול, אורכו ומטרותיו יותאמו באופן אישי לפי צרכי המטופל.ת. 

הקליניקה שלי ממוקמת ברחוב דרויאנוב במרכז תל אביב, ברחוב שקט ונגיש מבחינת חנייה ותחבורה ציבורית. הטיפול מוזל לסטודנטים ולמתמחים במקצועות הטיפול.