פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.
 

לוח מודעות - סדנאות לאנשי מקצוע

לעשות מיינדפולנס עם ילדים - 8 מפגשים ברעננה

החוויה במיינדפולנס היא "להיות" בניגוד לחוויה של "לדבר על", זו חוויה חושית עדינה של אימון הקשב ע"י הפניית תשומת הלב. בעזרת טכניקות של מיינדפולנס אנחנו לומדים לכוון את הקשב שלנו כמו פנס שמאיר פינה בחדר חשוך. אפשר לשלוט בהפניית הקשב, כמו ששולטים ומכוונים את האור של הפנס.
במהלך הסדנה יוצגו תרגילי תנועה ונשימה, תרגילי ריכוז ותרגילי הרפיה, שמותאמים לאוכלוסיות של ילדים ומתבגרים. יילמדו מגוון רחב של התאמות, כולל שימוש באמצעי המחשה ואביזרים, בהתאם לרמה ההתפתחותית-קוגניטיבית והמצב הרגשי של הילדים והמתבגרים.
אימון בתרגול מסוג זה עוזר להפחתה של מתח, חרדה, תסמינים פיזיולוגיים ודיכאון. ובמקביל מגביר את הרוגע, הריכוז, השמחה, יכולת ההכלה והאמפתיה. תרגול קבוע של מיינדפולנס בתוך הטיפול וכחלק קבוע משגרת החיים יתרום לתהליכים של עיכוב תגובה, ויסות רגשי ושליטה על מוקד הקשב, שיתרחשו לאורך היום, מעבר לזמן התרגול עצמו.

הסדנה מיועדת לאנשי טיפול ממקצועות שונים, שרוצים לקבל כלים לשימוש מיידי

ענת ורזגר – טיפול בתנועה MA, פסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית CBT, יוגה טיפולית ומיינדפולנס. עם ניסיון של מעל 10 שנים בעבודה עם פעוטות, ילדים ומתבגרים על הספקטרום האוטיסטי, מתבגרים עם הפרעות נפש וילדים בעלי צרכים מיוחדים.

"התחלתי את דרכי בעבודה עם בעלי צרכים מיוחדים (לפני למעלה מ 10 שנים) כמורה ליוגה לילדים ומתבגרים על הספקטרום האוטיסטי. כשהשלמתי את לימודי MA בטיפול בתנועה, כתבתי את התזה על קבוצות יוגה למתרגלים על הספקטרום האוטיסטי, ותרומת התרגול ליצירת דימוי גוף, כתהליך מנטלי של התפתחות תקינה. במהלך שנות עבודתי כמטפלת רגשית בגנים, כיתות ובי"ס של החינוך המיוחד (עיכוב התפתחותי, ASD, הפרעות נפש ועוד) שילבתי את הידע שלי מתחום היוגה והמיינדפולנס בטיפולים פרטניים וקבוצתיים"

חמישי בבוקר 9:00-11:30
26/1, 2/2, 9/2, 16/2, 23/2, 2/3, 9/3, 16/3
ברעננה

מומלץ להירשם מראש, מספר המקומות מוגבל

1080 ₪ בהרשמה מוקדמת (עד 2/1/17). 1200 ₪ מחיר מלא

פרטים והרשמה בטלפון 052-4784964
במייל anatvtherapy@gmail.com

פורסם על ידי ענת ורזגר, ב-11/1/2017.

יצירת קשר